מינופים ורכישת נדל"ן בעזרת משכנתאותכלליראשי

שימוש במשכנתאות בשביל השקעות בנדל"ן

במהלך עשר השנים האחרונות, תחום ההשקעות בנדל"ן הוא, ללא ספק, אחד מתחומי ההשקעות הפופולאריים, המבוקשים – והכי חשוב, המניבים ביותר מבחינת יחס ההמרה בין התמורה להשקעה. במילים אחרות, אף השקעה אחרת ובכל תחום אחר, כלל לא מניבה רווח כמו השקעה בנדל"ן, לא בטווח הזמן הקצר ובטח שלא בטווח הקצר הארוך. להוסיף לכך את העובדה, כי תחום השירותים והמוצרים הפיננסיים בתחום הנדל"ן מאפשר כמעט לכל פרט וחברה 'לדרוס' רגל אל תוך תחום ההשקעות בנדל"ן, רק הופכת את ההשקעות בתחום לרלוונטיות ואטרקטיביות הרבה יותר. לכן, היום, יותר ויותר פרטים וגופים עסקיים לוקחים משכנתאות בשביל השקעות בנדל"ן, הן בארץ והן במדינות אחרות בעולם.

באמצעות משכנתאות ניתן לרכוש נכסים ואפילו למנף אותם

בניגוד להשקעות מסוגים אחרים, וביניהן מסעדות, עסקים מסוגים שונים כמו משרדי עורכי דין, רואה חשבון, חברות היי טק ועוד – השקעת בנדל"ן כלל לא מחייבות 'העמדה' של סכומי כסף גבוהים ואפילו מטורפים. למען המחשה, השקעה מינימלית בפירמת עורכי דין ורואי חשבון ובחברת היי טק באה לידי ביטוי בדמותם של כמה מיליוני שקלים. לעומת זאת, השקעות בנדל"ן, ובעיקר בדירות, בתים פרטיים ואפילו משרדים ושטחי מסחר, טעונות 'העמדה' של סכומי כסף כמעט מגוחכים בהשוואה לאמורים, סכומים אשר נעים מטווח של כמה עשרות אלפי שקלים ועד כמה מאות אלפים של שקלים. בנוסף, בניגוד להשקעות בתחומים אחרים אשר כלל לא ניתן 'לשעבד' באמצעות משכנתא, נכסים ועוד איך שכן, מה שמאפשר למשקיעים רבים לרכוש נכסים ואפילו למנף אותם באמצעות משכנתא.

בנוסף, באמצעות משכנתאות ניתן לקנות נכסים זולים רבים בחו"ל

אחד מן היתרונות הגדולים והמהותיים ביותר מבחינת כל משקיע בנדל"ן, הינה העובדה, כי משכנתא היא שירות ומוצר פיננסי גלובלי. במילים אחרות, משכנתא כלל לא רלוונטית אך ורק לנכסים בגבולות הארץ, אלא לכל הנכסים בכל מדינות העולם. להוסיף לכך את העובדה, כי נכסים מגוונים, איכותיים ומסוגים שונים במדינות רבות בארצות הברית, למשל, נמכרים במחירים מצחיקים ואפילו מגוחכים של כמה עשרות אלפי דולרים, הרי שגם באמצעות המשכנתא המינימלית ביותר, כל משקיע ומשקיע יוכל לרכוש באמצעותה קשת רחבה ומגוונת ביותר של נכסים ולמנף אותם לרווח עצום. עובדה זו רלוונטית ביותר גם למדינות רבות באירופה והמזרח הרחוק.

באופן בלעדי לנדל"ן, משכנתא הינה שם נרדף לפורטפוליו השקעות מניב ביותר

פורטפוליו השקעות איכותי, רב השקעות ומניב ביותר הינו חלומו של כל משקיע ומשקיע. לעומת זאת, חשוב לומר, כי פורטפוליו חלומי זה הינו בר הגשמה באופן ייחודי ובלעדי כמעט ואך ורק לתחום הנדל"ן. בטח כאשר באמצעות משכנתא ניתן לשעבד כל נכס ונכס, ובוודאי כאשר באמצעות נטילת עוד משכנתא ניתן לרכוש עוד נכס איכותי, רווחי ומניב. לא בכדי רוב המשקיעים הצעירים והחדשים מחליטים להשקיע דווקא בתחום הנדל"ן, באופן פרטי, ישיר ועצמאי. בנוסף, גופים פיננסיים רבים מגלים גם את הפוטנציאל הגדול אשר גלום בתחום הנדל"ן ומשכללים ומפתחים עוד ועוד שירותים ומוצרים רלוונטיים עבורו.

סגור לתגובות.