מחפש עורך דין חוזים מומחה עם ניסיון של מאות עיסקאות?

זקוק לליווי אישי של עורך דין חוזה לעיסקת נדל"ן?

מלא הטופס וקבל הצעות בחינם מעורכי דין מקרקעין ובחר את הטובה מכולן!

i נדל"ן הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הנדל"ן. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות בחינם ממגוון רחב של מומחים בתחום הנדל"ן – עורכי דין בנדל"ן, משפטנים, מתווכי נדל"ן, יועצי מס בנדל"ן, שמאים בנדל"ן, מומחי טאבו ועוד. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעה הטובה ביותר עבור עסקאות הנדל"ן שלך.

תפקידו של עורך דין חוזים

עורך דין חוזים משמש כמלווה את מי שעומדים בפני עסקה גדולה ומחפשים ליווי משפטי. עורך דין חוזים הוא מי שמתמחה בדיני חוזים ובהיבטים המשפטיים שלהם, עורך דין חוזה הוא מי שיכול ללוות את לקוחותיו לקראת החתימה, לבדוק את תקינותו של חוזה דירה ולשמור על האינטרסים שלהם לכל אורך הדרך. עורך דין חוזה יכול לסייע גם במקרי הפרת חוזים ובכל צורך שעולה הקשור לתחום הענף והמורכב של דיני חוזים. בין ההסכמים בהם מטפל עורך דין חוזה בתחום הנדל"ן לדוגמא, אפשר למצוא הסכמי שותפות, הסכמי בלעדיות והסכמי סודיות, הסכם קבלנות ופיקוח הנדסי, הסכם שיתוף מקרקעין ושירותים ועוד רבים.

להלן רשימת המקרים בהם עורך דין חוזים הוא הכתובת המתאימה ביותר:

  1. עורכי דין חוזים הם המתאימים ביותר לנהל מו"מ לקראת חתימת חוזה.
  2. עורכי דין לחוזים עוסקים באכיפת חוזים שהדיון אודותם הופסק.
  3. עורך דין חוזה מקבל אליו הצעות ומכרזים עבורם נדרש להמציא חוזה. כמו כן, עוסק עורך דין לחוזים גם בכתיבת הסכמי רכש והסכמי מקרקעין לסוגיהם.
  4. עורכי דין חוזים עוסקים גם בהסכמי שכירות והסכמי חכירה בהם עוסק עורך דין נדל"ן.
  5. עורך דין לחוזים מייצג את לקוחותיו בפני בית המשפט בגין תביעות לאכיפת חוזה או תביעות בגין הפרת חוזה.
  6. עורך דין חוזה מנהל הפרת חוזה במקרה הצורך כמו גם השתחררות מחוזה הפסד.

עורכי דין חוזים נדרשים להיות מעודכנים

חשוב לדעת, כי על מנת שאותו עורך דין חוזה יבצע עבודתו נאמנה, הרי שבאחריותו של עורך דין חוזים להישאר מעודכן, לעקוב אחר פסיקות, תקדימים ופרשנויות בתחום החוזים, וכמובן – להבין את משמעותם ואת האופן בו אלה משפיעים על המקרים המובאים בפניהם. כמובן שעל עורך דין חוזים להבין לא רק בדיני חוזים, כי אם בנושאים נוספים המשיקים להם, דוגמת תחומי כלכלה, ליווי עסקי, עו"ד מיסוי מקרקעין, מסחר ועוד רבים.

אחד התחומים בהם נדרשים עורכי דין לחוזים להתעדכן הוא לדוגמא תחום האינטרנט. כיום ישנם חוזים רבים הנוצרים בין צדדים המבצעים עסקת מכר מרחוק, מה שדורש להתאים את החוזים למצב החדש. בניגוד אל עורכי דין מקרקעין מסורתיים, עורכי דין חוזים נדרשים אף הם להכיר את התחום החדש, להבין את משמעותם של חוזים הנחתמים באמצעות האינטרנט, להכיר את נושא החתימה הדיגיטאלית ואת משמעותה, וכמובן – להתמצא במשמעות הטכנולוגית ובהבטים של חוזים אלה.

בסופו של דבר, תפקידם של עורכי דין לחוזים הוא לייצג את לקוחותיהם, להגן עליהם, לקיים בשמם משא ומתן עבור זכרון דברים לדירה וההסכם שלאחריו (או לתמוך בהם בשעה שהם מתדיינים בעצמם), וכמובן – למזער את הסכנות העומדות בפניהם בעת שהם מתעתדים לחתום על חוזה מכל סוג.

עורך דין חוזים זמין גם למקרים בהם נדרש לבטל חוזה

על אף הרצון הטוב המשותף לשני הצדדים המעורבים בחוזה, הרי שלעיתים נוצר מצב בו נדרש לבטלו מסיבות שונות, בין אם מדובר בתום לב ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במקרה של הטעיה או כפיה. במקרים אלה, חשיבותו של עורך דין לחוזים היא כמובן גבוהה ביותר, היות ובסמכותו לייצג את הלקוח בפני הצד השני כמו גם בפני בית המשפט, אם יגיעו הצדדים לתביעה משפטית. במקרים אלה נדרש עורך דין חוזים להכיר את המקרה לפרטי פרטים, לקדם את האינטרסים של הלקוח ולמזער את הפגיעה האפשרית בו.

ביטויי קשורים: המדריך לרכישת דירה, משרדי שמאים, i-nadlan

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום