מחפש קניית דירות בתל אביב?

רוצה לקבל הצעות דירות למכירה בתל אביב?

קבל הצעות ממתווכים מומחים בתל אביב דירות למכירה

i נדל"ן הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הנדל"ן. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות בחינם ממגוון רחב של מומחים בתחום הנדל"ן – עורכי דין בנדל"ן, משפטנים, מתווכי נדל"ן, יועצי מס בנדל"ן, שמאים בנדל"ן, מומחי טאבו ועוד. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעה הטובה ביותר עבור עסקאות הנדל"ן שלך.

דירות בתל אביב למכירה – זה רק נראה בלתי אפשרי

שוק הנדל"ן הסוער של השנים האחרונות ועליית המחירים המשמעותית של דירות בכל רחבי הארץ בכלל, ובתל אביב – דירות למכירה בפרט, גורמים לרבים לחשוב כי לא יוכלו למצוא דירות בתל אביב למכירה, במחיר שיוכלו לעמוד בו. עם זאת, חשוב להכיר כי מאחורי המחירים הגבוהים שמציעים מרבית משרדי נדלן בתל אביב אפשר למצוא שוק נדל"ן פעיל והומה, ובו אזורים מבטיחים שעדיין לא הגיעו לשיא תפארתם (ומחירם). אם תדעו לזהות אזורים אלה ואם תדעו להגיע אליהם באמצעות סוכן נדלן תל אביב מיומן, הרי שהתשואה שתראו מרכישת דירות תל אביב מכירה הן גבוהות מאוד.

דירות למכירה בתל אביב צפון – האם אפשר למצוא דירות בתל אביב למכירה בצפון היקר?

רבים חושבים כי דירות למכירה בתל אביב צפון הן יקרות מאוד, ואכן עיון קל במודעות דירות בתל אביב למכירה יעלה כי אזור הצפון נחשב יקר ויוקרתי במיוחד, בו אפשר למצוא דירות יוקרה בתל אביב בלבד. אולם אם נרד לפרטי פרטים בעת חיפוש תל אביב דירות למכירה אפשר בהחלט למצוא אזורים מעניינים מאוד, דוגמת שכונת נווה שרת המצויה מצפון לאזור רמת החייל. שכונת נווה שרת נהנית מקרבה לצירי התנועה הראשיים לפיכך נחשבת נגישה מאוד, היא בהחלט ממוקמת בצפון העיר, אולם למרבה המזל, עדיין אפשר למצוא בתים במחירים זולים משמעותית ממחירי דירות למכירה בתל אביב צפון בשכונות אחרות, מה שהופך אותה אטרקטיבית עבור מחפשי דירות תל אביב מכירה.

ומה לגבי דירות למכירה תל אביב מרכז?

מרכז תל אביב היה תמיד אזור מבוקש והומה, בעיקר עבור צעירים שהגיעו לכבוש את העיר הגדולה. כשמדברים על דירות למכירה בתל אביב דרום מדובר בדרך כלל על אזור אלנבי ופלורנטין, שהטרנד הנפוץ בהן כרגע הן דירות לופט בעלות חלל גדול. אם פעם היו לופטים אלה נגישים באזורי תעשייה בלבד, הרי שמחפשי דירות למכירה תל אביב מרכז, יכולים למצוא אותן גם באזור זה, בשטחים של 50-80 מ"ר לדירה ואף יותר. דירות תל אביב מכירה אלה הן דירות יוקרתיות שמחירן גבוה, והן מצוינות בתור דירות להשקעה בתל אביב בשל האפשרות לרכוש אותן במחיר נמוך, לשפץ ולגלות כי הן נושאות תשואה משמעותית. אין פלא, אפוא, כי רבים מחפשים כיום דירות למכירה תל אביב מרכז וכי דירות אלה נחטפות במהירות רבה.

ובל נשכח דירות למכירה בתל אביב דרום

פעם, היה אזור דרום העיר מילה נרדפת לאזורים, שמאוד לא כדאי להתקרב אליהם בשעות החשכה (וגם בשעות היום), אולם בשנים האחרונות חווה דרום העיר פריחה משמעותית, כך שאין פלא כי מחיריהן של דירות למכירה בתל אביב דרום עלו מאוד בתור נכסים מניבים למכירה . תוכניות בניין ערים באזור הדרום הופכות דירות בתל אביב למכירה לאטרקטיביות מאוד, גם בזכות בנייני ההייטק שהרימו ראשם והפכו את האזור לאטרקטיבי עוד יותר.

רבים מהמחפשים דירות למכירה בתל אביב דרום הם משקיעים ויזמים, הרוכשים דירות למכירה בתל אביב דרום מתוך רצון להחזיק בהם, וצפי כי מחירן ימשיך ויעלה משמעותית. נכון, דירות למכירה בתל אביב דרום צריכות לעבור עוד כברת דרך בטרם תהיינה אטרקטיביות כמו דירות בתל אביב למכירה באזור הצפון, אולם כל מדריך לרכישת דירה בתל אביב מכיר את התורה היטב – זה הדרום עוד גדול יהיה.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום.