מחפש דירות למכירה מכונס נכסים?

מעוניין לקבל פירוט על מכירת דירות מכונס נכסים?

קבל הצעות בחינם למכירת דירות מכונס נכסים ממומחים לכינוס נכסים

i נדל"ן הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הנדל"ן. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות בחינם ממגוון רחב של מומחים בתחום הנדל"ן- עורכי דין בנדל"ן, משפטנים, מתווכי נדל"ן, יועצי מס בנדל"ן, שמאים בנדל"ן, מומחי טאבו ועוד. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעה הטובה ביותר עבור עסקאות הנדל"ן שלך.

מחפשים דירות למכירה מכונס נכסים?

היו מודעים לחסרונות ולאמצעי הזהירות הנדרשים

על אף כי דירות למכירה מכונס נכסים מעמידות בפני רוכשיהן הזדמנות אטרקטיבית לעסקה מצוינת, הרי שהרוכשים מתבקשים לשים לב גם לחסרונות של דירות למכירה כונס נכסים, על מנת שיוכלו לקבל החלטה מושכלת בעת רכישת בתים מכונס נכסים:

  • היצע דירות מכונס נכסים <הוא בדרך כלל נמוך יחסית, בהשוואה למספר הדירות המוצעות מדי יום בערוצי המכירה הרגילים (דרך משרדי התיווך,אתרי האינטרנט והעיתונות).
  • בעת רכישת דירות למכירה מכונס נכסים, נמכרות הדירות במצבן כפי שהן. כל ליקוי בנכס, כל בעיה תשתיתית, הנדסית או עיצובית, בכל מקרה בו הרוכש מבקש לשנות או לתקן משהו בדירה – עלות התיקונים חלה עליו בלבד, כך שבעליהן של דירות למכירה כונס נכסים – אינם מחויבים בהוצאות אלה.
  • בהליך מכירת דירות מכונס נכסים מבוצעת פעמים רבות התמחרות בין המציעים, המתקיימת במשרדי עורך הדין המפקח על הליך המכירה. במעמד זה מבוצע מו"מ בין המציעים השונים על מנת לקבל בסופו של דבר את ההצעה המשתלמת ביותר עבור מוכר הנכס. החיסרון במצבים אלה הוא, כי רבים המחפשים דירות למכירה כונס נכסים נוטים "לאבד את הראש" במצבים אלה, להיסחף ולהציע הצעות גבוהות מאלה שהם יכולים לעמוד בהן.
  • ישנם מקרים, כי גם לאחר שהוגשו הצעות על ידי מחפשי דירות למכירה מכונס נכסים, אזי בית המשפט או ראש ההוצאה לפועל אינו מאשר את העסקה – וסיבותיו עימו. מקרים אלה אינם טומנים בחובם הפסד כספי (שהלא במקרים אלה יוחזר שיק הביטחון למי שזכה בעסקה אולם לא זכה לממש אותה), אולם אין ספק כי מדובר בעוגמת נפש.
  • בנוסף, ישנם מקרים בהם בעל הנכס המקורי מצליח לפדות את הנכס, ולהסיר את הנכס שלו מרשימת מכירת דירות מכונס נכסים. במקרים בהם השקיע הקונה כסף (לדוגמא, בעת ביצוע הערכת שווי דירה על ידי שמאי מקרקעין מוסמך), הרי שמדובר בעוגמת נפש והפסד כספי.

מאידך, גם במידה ומגיש ההצעה זכה במכרז לרכישת דירות למכירה מכונס נכסים, אולם החליט לחזור בו ולא להוציא לפועל את העסקה, הרי ששיק הביטחון שהפקיד יחולט, והוא יפסיד את כספו, בדיוק כפי שהיה קורה לו היה חותם עם המוכר על זכרון דברים לקניית דירה.

חסרונות של מכירת דירות מכונס נכסים – עכשיו אתם מוכנים!

  • אנו מאמינים כי קראתם את החסרונות, שהובאו לעיל אודות מכירת דירות מכונס נכסים, לפיכך אם אתם עומדים בפני איתור נדלן להשקעה דרך כונס נכסים, הרי שכעת תוכלו להיערך אל חיפוש זה בצורה נכונה. להלן מבחר דוגמאות :
  • טרם הגשת הצעה והפקדת שיק בטחון עבור דירות למכירה מכונס נכסים, בדקו היטב את הנכס והיו שלמים עם הגשת ההצעה, זאת על מנת שלא תאבדו את שיק הביטחון במידה ותתגלה בעיה כלשהי בנכס.
  • שימו לב, כי האחריות לבדיקת הנכס ועבודה עם אנשי מקצוע מתאימים (בראשם שמאי דירה מוטלת עליכם כמציעי הצעה עבור דירות למכירה מכונס נכסים. אל תחסכו בבדיקת הנכס על מנת שלא תגלו הפתעות לא נעימות בהמשך הדרך.
  • עומדים בפני פגישת מו"מ אל מול המציעים האחרים ? קבעו מחיר תקרה לנכס ואל תחרגו ממנו!

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום