מחפש נכסים מניבים למכירה?

רוצה לקבל הצעות לנכס מניב למכירה?

מלא הטופס וקבל הצעות ללא עלות לנדלן מניב למכירה

i נדל"ן הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הנדל"ן. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות בחינם ממגוון רחב של מומחים בתחום הנדל"ן – עורכי דין בנדל"ן, משפטנים, מתווכי נדל"ן, יועצי מס בנדל"ן, שמאים בנדל"ן, מומחי טאבו ועוד. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעה הטובה ביותר עבור עסקאות הנדל"ן שלך.

נכסים מניבים למכירה – כל המידע לפניכם

נכסים מניבים למכירה ולהשקעה הם נכסים עבורם נדרש להשקיע סכום מסוים ובתמורה לקבל תשואה (קבועה בדרך כלל) בזמנים קבועים. בשנים האחרונות גובר הביקוש בארץ עבור נכסים מניבים למכירה ומחירם של אלה פעמים רבות גבוה משמעותית ממחירי השוק.

נכסים מניבים להשקעה הם נכסים המאפשרים לבעליהם תשואה של כ-10% לפחות. עם זאת, למרות הפיתוי הגלום במספרים אלה, הרי שחשוב לשים לב כי איתור נכסים מניבים למכירה נדרש להיעשות בתשומת לב, וכי כרגיל, אין מתנות חינם ולא כל הנוצץ – זהב.

סוגים שונים של נכסים מניבים למכירה

מעוניינים למצוא נכס מניב למכירה? להלן מספר סוגים של נכסים עבורם שווה בהחלט לבצע הערכת שווי נכס ובדיקת כדאיות ההשקעה בהם:

  1. נכסים מסחריים, דוגמת מרכזים מסחריים וקניונים, בתי מלון וכן בנייני משרדים. נכסים מניבים למכירה אלה נבדלים בזכות מיקומם, ערכם ושוויים המסחרי, כך שככל שהנכס ממוקם באזור טוב יותר ופועלים בו עסקים אטרקטיביים יותר (דוגמת קניון), כך עולה גם מחירו וכן התשואה אותה יקבל המשקיע תמורתו.
  2. נכסי יוקרה, דוגמת דירות יוקרה תל אביב וכן משרדים יוקרתיים לסוגיהם. נכסים אלה ממוקמים בדרך כלל במגדלי היוקרה החדישים בעיר ועל אף מחירם הגבוה, הרי שהתשואה הגלומה בהם, אף היא – מרשימה.
  3. נכסים מניבים להשקעה המצויים מחוץ לגבולות ישראל, המהווים אפשרות מעניינת למי שמעוניינים להרחיב את עסקיהם אל מעבר לים. בזכות נכס מניב למכירה הממוקם בחו"ל, יכול המשקיע לזכות במטבע זר וליהנות מהשקעה בארצות המצויות בהתפתחות מתמדת. עסקאות אלה של נכסים מניבים למכירה בחו"ל נדרשות לליווי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בראשם עורך דין נדל"ן, המומחה בתחום ויכול לייעץ למשקיעים אודות רמות הסיכוי והסיכון העומדים בדרכם.

כיצד ניתן לאתר נכסים מניבים למכירה?

איתור נכסים מניבים למכירה נעשה בדרך כלל באחת הדרכים הבאות:

  1. הדרך הטובה ביותר לאתר נכס מניב למכירה הוא לפנות אל המומחים בתחום, הלא אלה הם בדרך כלל משרדי תיווך נדל"ן בתל אביב ובכל הארץ. בעת בחירת סוכן נדל"ן, חשוב וכדאי מאוד לבחור במי שמתמחים בתחום נדלן מניב למכירה, שכן לא כל סוכנויות התיווך עוסקות בתחום זה והן בעלות הניסיון והידע הנדרשים להצלחה. בעת בחירת משרד נדל"ן המומחה בתחום נכסים להשקעה, הרי שהמשקיע זוכה למקסם את סיכויי ההצלחה של ההשקעה בנכס.
  2. ישנם מי שמעדיפים לפנות באופן עצמאי, על אף הסיכון הגלום בחיפוש נכסים מניבים למכירה ללא ייעוץ מקצועי. עם זאת, ניתן למקד מאמצים, ולחפש נכס מניב למכירה באזורי תעשייה חדשים, באזורים שעברו התפתחות משמעותית בתחום הנגישות (לדוגמא, אזורים המקורבים לכביש 6 החדש), אזורים הממוקמים במרכז הארץ (בדגש על פרויקטים חדשים בתל אביב), וכן אזורים המראים עליה מתמדת במחירי הנדל"ן העסקי והתעשייתי.

טיפים נוספים להצלחה במציאת נכסים מניבים למכירה

על מנת להצליח בתחום נכסים מניבים להשקעה, כדאי לבחור באזורים המצויים בתהליך התפתחות, בהם דמי השכירות נמוכים כרגע, אולם צפויים לעלות משמעותית בזכות נדלן מניב למכירה המצוי בהם. רכישת נכס מניב למכירה באזורים אלה יהיה בדרך כלל במחיר נמוך יחסית, אולם בהמשך הזמן הצפי הוא כי המחיר יעלה משמעותית, מה שמעלה כמובן את הרלוונטיות של רכישת הנכס להשקעה. שימו לב, כי ככל שהאזור נחשב מבוקש יותר, כך עולים גם מחירי נדלן מניב למכירה, כך שרצוי לבדוק היטב את כדאיות ההשקעה בנכסים אלה.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום.