מחפש מתווך דירות ברמת גן?

מחפש מתווכים ברמת גן והסביבה?

מלא הטופס וקבל הצעות מהמתווכים המומלצים באזור המרכז

כל הסיבות להיעזר בבעל מקצוע מתווך ברמת גן בעת מכירת דירה

חתימה על הסכם עם משרדי תיווך דירות היא לא דבר שרובנו עושים לעיתים קרובות. במרבית המקרים אנשים מוכרים לא יותר מנכס או שניים במהלך חייהם. המשמעות היא כי אנשים מן השורה אינם בקיאים בהליך מכירה, אינם יודעים מה חשוב באמת לרוכשים הפוטנציאלים שלהם, ואינם יודעים כיצד לנהל את המכירה לתועלתם. הניסיון מראה, כי מוכרי דירה רבים נוטים לפרסם את הדירה בערוצים שאינם מתאימים (יד 2, WIN WIN, הומלס וכו'), ומושכים אליהם רוכשים שאינם רציניים ומבזבזים בסופו של דבר זמן רב על תהליך שיווק לא אפקטיבי.

מתווך ברמת גן במקרים אלה הוא בעל משמעות עצומה להליך המכירה. להלן כמה מתפקידיו של מתווך ברמת גן כמו גם מתווכי דירות בתל אביב ובערי המרכז האחרות:

  1. מתפקידם של משרדי תיווך ברמת גן לשווק את הנכס בצורה נכונה ולמצוא רוכשים פוטנציאלים ורציניים המחפשים בדיוק נכס הדומה לנכס שלכם.
  2. תפקידם של מתווכים ברמת גן הוא למצוא את ערוצי הפרסום הנכונים עבור הנכס שלכם. האם עדיף כי אותו מתווך ברמת גן יפרסם את הנכס דרך העיתון המקומי או דרך האינטרנט? אולי דרך רשימת דיוור של לקוחות פוטנציאלים? ואולי ישנן קבוצות אפקטיביות נוספות, משקיעים ובעלי עניין, אליהם יכולים מתווכים מרמת גן לפנות על מנת לעניין אותם בנכס שלכם?
  3. כמו כן, תפקידם של משרדי תיווך דירות לגשר על ציפיות ועל פערים בין הצדדים בתהליך המכירה, למצוא את שביל הזהב שיספק את שני הצדדים ולהביא אל עסקה טובה ואיכותית.

להלן שלבי המכירה כפי שיעשו אותם מתווכי דירות בתל אביב ובכל מקום אחר

מתווכים בתל אביב פועלים בצורה דומה לזו של מתווכים ברמת גן שהוזכרו קודם לכן. להלן אופן העבודה של מתווכים בערים אלה:

  1. מתווכי דירות בתל אביב מנתחים את שוק הדירות באזור המבוקש, בוחנים נכסים מקבילים לנכס העומד להימכר ומסייעים לקבוע את מחירו הנכון בהתאם ליתרונותיו וחסרונותיו.
  2. בין הגורמים המשמשים מתווכי דירות בתל אביב וברמת גן בקביעת המחיר, מצויים מיקום הנכס, קרבה לתחבורה ציבורית ולפרוייקט הרכבת הקלה, גיל הנכס, איכות הבניה, היתכנות לתמ"א 38 או תמ"א 38/2, תוספות בניה (חוקיות כמובן), רמת התחזוקה, כיווני אויר ועוד. מתווכים ברמת גן ובתל אביב יודעים, כי בתהליך המו"מ עשוי המחיר להשתנות בכ-5%, לפיכך מסייעים לקבוע מחיר שהוא מעט גבוה יותר אולם אינו גבוה מדי (מה שכמובן ירתיע רוכשים פוטנציאליים).
  3. כל מתווך ברמת גן ובתל אביב יעשה הכל כדי להכיר היטב את הנכס, טרם שימכרו אותו ויספקו טיפים לרכישת דירה גם עבור המוכר. יש לזכור, כי דירה מוזנחת ומבולגנת תרתיע רוכשים, תגרום להם לחשוב, כי נדרשים בה שיפוצים רבים, וכי קשה יהיה לקבל עליה את המחיר הרצוי (אם בכלל).
  4. מתווכים בתל אביב וברמת גן עמלים על פרסום הנכס בכל ערוצי הפרסום המתאימים לו. לעיתים יבחר משרד נדלן המדובר לפרסם את הנכס באינטרנט, בלוחות המודעות בעיתונים המקומיים או בעיתונים הארציים – כתלות בפילוח הלקוחות המבוקשים. חשוב לדעת, כי 50% מרוכשי דירות פונים ישירות אל מתווכים רמת גן או תל אביב, על מנת שימצאו עבורם נכסים מתאימים. בנוסף, מתווכים רבים ברמת גן דואגים להפצת מידע על הנכס באמצעות גלויות בתיבת הדואר, מה שמגביר עוד יותר את התפוצה שלו אל קהל רלוונטי בעיר.
  5. מתווכים בתל אביב וברמת גן אמונים גם על ליווי הלקוחות בהליך המו"מ, בסיוע לשני הצדדים להגיע על העסקה הרצויה להם, במחיר הוגן והולם את הנכס, תוך עבודה עם משרדי שמאים רלוונטיים.
  6. בשורה התחתונה – מתווכים ברמת גן ובתל אביב עושים הכל על מנת למכור את הנכס במהירות, זאת מתוך החשש מירידת ערכו של נכס המצוי בשוק מן רב מדי.


אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום