מחפש עורך דין מקרקעין מומחה עם ניסיון של מאות עיסקאות?

זקוק לליווי אישי של עו"ד מקרקעין לעיסקת נדל"ן?

מעוניין לקבל הצעות מעורכי דין מקרקעין בעלי ניסיון?

מלא הטופס וקבל הצעות בחינם מעורכי דין מקרקעין

i נדל"ן הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הנדל"ן. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות בחינם ממגוון רחב של מומחים בתחום הנדל"ן – עורכי דין בנדל"ן, משפטנים, מתווכי נדל"ן, יועצי מס בנדל"ן, שמאים בנדל"ן, עורך דין מקרקעין תל אביב, מומחי טאבו ועוד. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעה הטובה ביותר עבור עסקאות הנדל"ן שלך.

חשיבותו של עו"ד מקרקעין בעסקאות נדל"ן

עובדה ידועה היא כי אנשים אינם רוכשים דירה כפי שהם רוכשים מוצרים אחרים – עסקת נדל"ן להשקעה או למגורים היא מבין העסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר שיעשה האדם בימי חייו, לשם כך הוא נדרש לאנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אותו בדרך. חשיבותו של עו"ד מקרקעין בעסקאות אלה היא משמעותית, בעיקר לנוכח מידת המורכבות של דיני מקרקעין בישראל. תפקידיהם של עורכי דין מקרקעין ונדלן הם לפיכך רבים, עסקאות מקרקעין הן עסקאות הנדרשות לתשומת לב רבה לפרטים ולהתעדכנות תכופה בחוק, כך, שקל להבין את חשיבותם בעסקאות מכר וחתימה על חוזה רכישת דירה או נכסים מכל סוג.

להלן תפקידיו של עו"ד מקרקעין ונדל"ן

  1. תפקידו של עורך דין מקרקעין לטפל בעסקאות מכר של נכסים, קרקעות,קרקעות חקלאיות ומגרשים. עורך דין למקרקעין אמון על ליווי של העסקה כולה, על בדיקה של הנכס ומצבו המשפטי, על כתיבה ועריכה של חוזה המכר (או בדיקת החוזה שנכתב על ידי הצד השני בעסקה), על בדיקת מעמדו הכלכלי של הנכס (האם תלויים נגדו שעבודים או עיקולים) ודאגה לאינטרסים של הלקוח עד להשלמת העסקה.
  2. בעת בניית נכס חדש אמון עורך דין נדל"ן על ניהול מו"מ מול קבלנים ומול הרשות המקומית, על עבודה מול אנשי מקצוע בהיבט המשפטי וכן על הוצאת האישורים המשפטיים הנדרשים לבניה -עורך דין מקרקעין.
  3. עורך דין מיסוי מקרקעין מטפל גם בנושא המיסוי של עסקאות אלה, ומסייע ללקוח להתנהל אל מול רשויות המס.
  4. ביכולתו של עורך דין למקרקעין לייעץ ללקוחותיו אודות משכנתאות, אותן הם מבקשים לקחת, ואף ללוותם אל הבנק למשכנתאות אם יראו צורך בכך.
  5. עורכי דין מקרקעין מטפלים גם בשותפויות מקרקעין, יצירתן ופירוקן (כולל ייצוג הצדדים בבתי משפט אם ישנו צורך), כמו גם ברישום שותפויות אלה אל מול לשכת רישום מקרקעין טאבו.
  6. עורכי דין מקרקעין מלווים פרויקטים של תמ"א 38 ופרויקטי פינוי בינוי (תמ"א 38/2).
  7. עורך דין למקרקעין מלווה גם עסקאות שכירות, הן עבור נכסים פרטיים והן עבור נכסים עסקיים.
  8. עו"ד מקרקעין מייצג את לקוחותיו הפרטיים או העסקיים אל מול רשויות החוק בכל מקרה של תביעת מקרקעין – הפרת חוזה, השגת גבול, בנייה נגד החוק, משכונים ושעבודים, דייר מוגן ועוד.

עומדים בפני עסקה גדולה? עו"ד מקרקעין יעמוד לצדכם לכל אורך הדרך!

עורכי דין מקרקעין הם ללא ספק מעורכי הדין העסוקים ביותר בארץ, המלווים את מרבית עסקאות הנדל"ן המבוצעות באופן תדיר. תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא לפעול מתוך דאגה מתמדת לאינטרסים של הצד אותו הוא מייצג, ומתוך רצון לוודא כי ענייניו נשמרים לכל אורך הדרך. אם אתם עומדים בפני עסקת נדל"ן ונדרשים לייעוץ של מי שמכיר היטב את החוק, עו"ד מקרקעין הוא הכתובת הנכונה עבורכם. עורך דין מקרקעין הוא מי שמכיר היטב את חוקי התכנון והבניה ואת הדינים הקשורים במתן היתרי בניה, הוא זה המסוגל ללוות פרויקטי בניה סבוכים מבחינה משפטית (דוגמת פרויקטי תמ"א 38 ופרויקטי פינוי-בינוי) והוא זה המאפשר לעסקאות אלה לצאת אל הפועל.

אחד הגורמים החשובים ביותר בהצלחתו של עורך דין נדל"ן הוא הניסיון שצבר בליווי עסקאות אלה, לפיכך בעת בחירת עו"ד מקרקעין חשוב לבדוק, האם איש המקצוע שמולכם הוא בעל הידע והניסיון המתאימים לעסקה. חשוב לזכור, כי אין דין עסקת רכש דירה מיד שנייה כעסקת שכירות, וכי חשוב לבחור עורך דין חוזים מקרקעין המתמחה בתחום הספציפי לו אתם נדרשים.

ביטויי קשורים: רימקס תיווך, עורך דין מקרקעין תל אביב, עורכי דין מקרקעין, עו"ד מקרקעין ונדל"ן, עו"ד מקרקעין ראשון לציון

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום